Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis
Les mer Gratis
Gratis

+ Vis flere arrangementer

Tirsdag 20. - Fredag 07. august
Seabed
Sortland museum
Lørdag 19. oktober - Lørdag 16. november
Drømmen om en hage
Tove Hov Jacobsen
Les mer Gratis
Tirsdag 22. oktober kl 19.00
The Informer
Tirsdag 22. oktober kl 19.00
Kirkegeografien i Vesterålen - foredrag ved Reidar Berthelsen og Johan Borgos
Sortland museum og Nordland akademi for kunst og vitenskap
Onsdag 23. oktober kl 18.00
Åpent møte: Ny idrettshall i Sortland kommune? JA TAKK
Sortland idrettsråd
Les mer Gratis
Onsdag 23. oktober kl 19.30
Vesterålen Filmklubb: Blå
Torsdag 24. oktober kl 09.30
Vesterålskonferansen 2019
Torsdag 24. oktober kl 19.00
Fliflet/Hamre
Sortland jazz- og viseklubb
Fredag 25. oktober kl 12.00
DAGSKIFT: Te-dans med Gullviks kvintett
Sortland frivilligsentral
Les mer Gratis
Fredag 25. oktober kl 18.00
Den Vesle Vampyren
Fredag 25. oktober kl 20.00
Violet Road akustisk i Sortland gamle kino
ALO Produksjoner
Fredag 25. oktober kl 20.00
Zombieland: Double Tap
Fredag 25. oktober kl 23.59
Innleveringsfrist Laterna Magica - filmfestival for barn og unge
Vesterålen regionråd
Les mer Gratis
Lørdag 26. oktober kl 11.00
Barnas Fabrikk: Sápmi
Sortland og omegn sameforening og Kulturfabrikken
Les mer Gratis
Lørdag 26. oktober kl 11.00
Ritsj
Katma, Figurteatret i Nordland og Festspillene i Nord-Norge
Lørdag 26. oktober kl 12.00
Vi strikker på fabrikken
Biblioteket
Les mer Gratis
Lørdag 26. oktober kl 12.00
Ritsj - Katma/FiN
Katma, Figurteatret i Nordland og Festspillene i Nord-Norge
Lørdag 26. oktober kl 14.00
Ritsj - Katma/FiN
Katma, Figurteatret i Nordland og Festspillene i Nord-Norge
Søndag 27. oktober kl 18.00
Den avskyelige snømannen
Søndag 27. oktober kl 20.15
Joker
Mandag 28. oktober kl 19.00
Åpningskonsert med Sortland kammerensemble
nyMusikkuka
Tirsdag 29. oktober kl 19.00
Harpreet Bansal Band
nyMusikkuka
Tirsdag 29. oktober kl 19.00
Zombieland: Double Tap
Onsdag 30. oktober kl 17.00
Hva er klimasøksmålet?
Vesterålen Natur og Ungdom
Les mer Gratis
Onsdag 30. oktober kl 19.00
Ord til en utstilling
Vesterålen litteraturlag
Onsdag 30. oktober kl 19.00
Slektsforskertreff
Sortland Historelag
Les mer Gratis
Onsdag 30. oktober kl 19.00
Spionen
Onsdag 30. oktober kl 19.00
Avslutningsforestilling
nyMusikkuka
Torsdag 31. oktober kl 16.00
Advokatvakt
Advokatforeningen
Les mer Gratis
Torsdag 31. oktober kl 19.00
Flygel eller fesk
Finn Arve Sørbøe, Kristine Henriksen, Knut Erik Sundquist, Nils Anders Mortensen m.fl.
Fredag 01. november kl 18.00
Familien Addams (norsk tale)
Fredag 01. november kl 20.00
De dødes tjern
Lørdag 02. november kl 11.00
Barnas fabrikk: Den store kinodagen
Sortland kino
Lørdag 02. november kl 11.00
DSK: Snekker Andersen og Julenissen
Den vesle bygda som glømte at det var jul
Lørdag 02. november kl 13.00
DSK: Den Vesle Vampyren
Lørdag 02. november kl 15.00
DSK: Operasjon Mumie
Lørdag 02. november kl 17.00
DSK: Maleficent: Mistress of Evil (Atmos)
Søndag 03. november kl 18.00
Familien Addams (norsk tale)
Søndag 03. november kl 20.00
De dødes tjern
Tirsdag 05. november kl 19.00
Borgos-jubileet: Foredrag om Kjerringnes - Rødsand
Sortland Museum i samarbeid med Sortland Bibliotek
Tirsdag 05. november kl 19.00
De dødes tjern
Onsdag 06. november kl 19.00
Solace
Numen Company og Figurteatret i Nordland
Fredag 08. november kl 17.30
Snekker Andersen og Julenissen: Den vesle bygda som glømte at det var jul
Fredag 08. november kl 20.00
Lønningsquiz
Les mer Gratis
Lørdag 09. november kl 13.00
Flerkulturkaffe
Sortland bibliotek
Les mer Gratis
Lørdag 09. november kl 14.00
Nocturne i Nord
Paal Sandø, Ragnhild Glad og Espen Sandø
Søndag 10. november kl 17.00
Snekker Andersen og Julenissen: Den vesle bygda som glømte at det var jul
Torsdag 14. november kl 18.00
Multikulturell Jukebox: Sharing is caring
Marianne Lovise Strand i Hakeslipp Event og Sortland bibliotek
Les mer Gratis
Fredag 15. november kl 18.00
Snekker Andersen og Julenissen: Den vesle bygda som glømte at det var jul
Fredag 15. november kl 19.00
Nattseilas
Zöllners og Vesterålen storband
Søndag 17. november kl 17.00
Familien Addams (norsk tale)
Mandag 18. november kl 18.00
Laterna Magica 2019 - Filmfest
Filmfokus Vesterålen, Sortland kino
Les mer Gratis
Fredag 22. november kl 19.00
Faren
Hålogaland Teater
Lørdag 23. november kl 12.00
Vi strikker på fabrikken
Biblioteket
Les mer Gratis
Tirsdag 26. november kl 18.30
Hanne & Tre Tenorer med Eidsfjord Blandakor ...og et stjerneskudd!
Hanne Krogh
Onsdag 27. november kl 19.00
Slektsforskertreff
Sortland Historielag
Les mer Gratis
Torsdag 28. november kl 16.00
Advokatvakt
Advokatforeningen
Les mer Gratis
Fredag 29. november kl 12.00
DAGSKIFT: Te-dans med Werners
Sortland frivilligsentral
Les mer Gratis
Lørdag 30. november kl 11.00
Bruktmarked Vesterålen
FiVH Nord
Les mer Gratis
Lørdag 30. november kl 12.00
Julelørdag på fabrikken
Les mer Gratis
Lørdag 30. november kl 20.00
Løkbrød til folket!
nyMusikk Nordland
Fredag 06. desember kl 19.00
Are Kalvø: Hyttebok frå helvete
Lørdag 07. desember kl 12.00
Bibliotekets juletrefest
Biblioteket
Les mer Gratis
Lørdag 07. desember kl 12.00
Internasjonal café
Sortland frivilligsentral
Lørdag 07. desember kl 18.00
HRMK & Ida Maria: Swinging Christmas
Hærens musikkorps
Fredag 13. desember kl 07.00
Luciamorgen
Kammerpikene og Sortland barnekor
Fredag 13. desember kl 12.00
Dagskift: Vi synger julesanger
Les mer Gratis
Sindres juleshow uten julesanger Vol. 3
Lørdag 14. desember kl 18.00
Sindres juleshow uten julesanger og Halvars julemeny uten julemat
Sindre Myrbostad med venner
Søndag 15. desember kl 14.00
Barnas fabrikk: Familiejulebord
Tirsdag 17. desember kl 20.00
Hekla Filharmoni: Julefolk
Arktisk Filharmoni (tidl. NOSO) og Hekla Stålstrenga
Onsdag 18. desember kl 19.00
Star Wars: The Rise of Skywalker
Torsdag 19. desember kl 16.00
Advokatvakt
Advokatforeningen
Les mer Gratis
Torsdag 19. desember kl 19.00
Star Wars: The Rise of Skywalker (3D, Atmos)
Fredag 20. desember kl 19.00
Star Wars: The Rise of Skywalker (Atmos)
Fredag 20. desember kl 20.00
Lønningsquiz
Les mer Gratis
Søndag 22. desember kl 20.00
Star Wars: The Rise of Skywalker (3D, Atmos)
Torsdag 26. desember kl 20.00
Romjulsjazz 2. juledag
Sortland jazz- og viseklubb
Lørdag 28. desember kl 21.00
Roots 'n' Boots
Fredag 17. januar kl 19.00
Nyttårskonserten 2020
Hærens musikkorps
Fredag 24. januar kl 20.00
Ei hand å holde i - Nordland teater hyller Trygve Hoff
Lørdag 28. mars kl 20.00
Kevin Kildal - Skamlaus
Feelgood & iStage AS

Aktuelt

Bestill møterom
Trenger du rom til møter, kurs og konferanse?
Book kulturarrangement
Vil du arrangere noe på Kulturfabrikken?